Doprava a platba

Způsob dodání zboží:

 

1/ Doručení přepravní firmou: 

 

ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000 KČ

Nakupte v internetovém obchodě Topkoupelny.cz a využijte dopravy ZDARMA. Při objednávce nad 2000,- Kč vám bude zboží doručeno ZDARMA po celé České Republice. 

U objednávek, které nepřesahují částku 2000 kč, účtujeme cenu dopravného v částce 120,- Kč.

 

Dopravu na Slovensko lze domluvit individuálně dle objednávky na tel. čísle +420777247072 

 

2/ Osobní odběr v Třebíči:

Vaše objednávka bude připravena k vyzvednutí ve skladu TOPkoupelny.cz, Brněnská 45/56, 67401 Třebíč v pracovní dny od 7 do 15 hod. ( nebo po domluvě i mimo uvedenou dobu ). Sklad najdete na mapě ZDE

 

Způsob úhrady za zboží:

HOTOVĚ NA POBOČCE při osobním odběru....... příplatek 0,- Kč
BANKOVNÍM PŘEVODEM proforma faktura......... příplatek 0,- Kč
DOBÍRKOU ( hotově řidiči při doručení )............... příplatek 39,- Kč

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a za přítomnosti přepravce rozbalit a zkontrolovat zásilku. V případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci a trvat na přesném zápisu do protokolu o škodě nebo do přepravního listu. Pokud tak neučiní, reklamace nebude uznána!

 

Termín dodání:

Termín dodání zásilky je ve většině případů následující pracovní den po expedici. Zboží vedené skladem expedujeme zpravidla následující pracovní den, zboží na objednávku expedujeme většinou maximálně do 14 dní - o předpokládaném termínu dodání jste v obou případech informováni e-mailem.

Dodací a fakturační adresa

Při dokončení objednávky zboží máte možnost zadat jinou adresu fakturační a jinou adresu dodací. Pro bezproblémové dodání zásilky věnujte, prosím, zvýšenou pozornost při vyplňování adres.