Polysan Versys R vana 170 x 85

Kód: 70611
Neohodnoceno
Značka: Polysan
11 109 Kč –20 %
Polysan Versys R vana 170 x 85
11 109 Kč –20 % 8 887 Kč
Skladem

Akrylátová vana rohová asymetrická včetně nožiček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polysan Versys R vana 170 x 85

Tvarová odpověď Polysanu na obdobné konkurenční modely na trhu je důkazem známého rčení o tom, že když dva dělají totéž, není to totéž!

Vana je dodávána  včetně podpěr (vanové nožičky). 

Model VERSYS s rozšířenou sprchovou zónou nabízí výrazný dvojlomený tvar asymetrické rohové vany o rozměrech a v uspořádání, se kterými se jinde nesetkáme.

Vana VERSYS je sice přednostně určena do malých koupelen, ale její promyšlené prostorové řešení poskytuje dostatek komfortu pro pohodlnou koupel i volné sprchování. Zádová partie s pozvolným sklonem se netradičně nachází v zúžené části o šířce 70 cm.

Za lomenou středovou částí, u které je umístěn odtokový a přepadový otvor, následuje rozšíření vany na 85 cm!!! Tato komfortní šířka (byť pouze u části vany) je v kombinaci s délkou 170 cm zcela ojedinělá a právě v této partii teprve vyniknou přednosti inteligentního designu.

Ve spojení s dvojdílnými vanovými zástěnami Polysan PALOMA nebo ODESSA (viz volitelné příslušenství vany) zde získáte prostorný sprchový kout, kde se určitě nebudete muset sprchovat v pozoru. Ani koupel ve dvou není díky uspořádání koupacího prostoru ve vaně VERSYS vyloučena.

Vana VERSYS má výrazné podélné pruhy rovných okrajů, v čele rozšířené části je však okraj zúžený a logicky nabízí vhodné místo, nad kterým může být instalována nástěnná vanová baterie.

Kvalitní akrylát povyšuje celou vanu na esteticky působivý a perfektně funkční výrobek, který Vám bude dlouho věrně sloužit a připraví Vám mnoho cenných chvil zasloužené relaxace. Za model VERSYS si designér i výrobce opravdu zaslouží jedničku!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Asymetrické
Záruka: 7 let
.Délka (cm): 170
Šířka (cm): 85
´Tvar: Asymetrická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: