Teiko Trend obdélníková vana 160 x 75

Kód: TREND160X75
1 hodnocení
Značka: Teiko
9 160 Kč –30 %
Teiko Trend obdélníková vana 160 x 75
9 160 Kč –30 % 6 412 Kč
Skladem u výrobce
Akrylátová vana obdélníková včetně nožiček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teiko Trend obdélníková vana 160 x 75 cm


Akrylátová vana obdélníková včetně nožiček Trend160x75 od výrobce Teiko vychází z řady Klasik. Tato obdélníková vana Teiko Trend je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který má dobré tepelné a izolační vlastnosti, díky kterým si voda udržuje dlouhou dobu svoji teplotu. Tlumí hluk při napouštění vody, je bezpečný proti uklouznutí, snadno se udržuje a je odolný proti nárazům a škrábancům. 

Akrylátové vany TREND navazují na výrobek KLASIK a jsou nabízeny v rozmanitém rozměrovém provedení: od 150 cm do 180 cm délky. Díky svému vzhledu a konstrukčně dokonale vyřešenému vnitřnímu prostoru jsou vany TREND elegantním doplňkem všech typů koupelen.
Ergonomicky skvěle vyřešený vnitřní design všech akrylátových van TREND vám společně s ostatními doplňky poskytne opravdový komfort a příjemný pocit během koupele v akrylátových vanách značky TEiKO.

Sanitární výrobky TEiKO jsou vyrobeny z akrylátového polymeru Lucite™. Polymer je dovážen z Velké Británie. Je jedním z nejtvrdších termoplastů. Kvalita materiálu Lucite™ je špičková, což dokládají certifikáty národních norem:
• British Standard BS 7015/1989
• European Standard EN 253/1987
• American National Standard Institute Z.124
Akrylát Lucite™ má zajímavý estetický vzhled a vynikající izolační vlastnosti, je tvarově a barevně stálý, je odolný proti otěru. Při drobném poškození lze povrch opravit. Povrch na dotek nechladí a je příjemný. Sanitární technika vyrobená z akrylátů odolává dlouhodobému působení běžně používaných chemikálií v domácnosti a při předpokladu běžného užívání a namáhání poskytuje výrobce záruku 10 let. Akrylát je polymetakrylát, dodáváný v litých deskách, které jsou ideálním materiálem pro výrobu van, sprchových vaniček, umývadel a dalších  koupelnových doplňků. Akrylátové výrobky se rychle prosadily na evropském i americkém trhu. Akrylátové desky Lucite™ splňují mezinárodně uznávané normy kvality EN 263. 

Akrylátové vany jsou vany vyráběny špičkovými technologiemi z kvalitních - umělých materiálů. Jako jeden z největších výrobců akrylátových van v České republice nabízíme rozsáhlé množství tvarů a velikostí, což je také jednou ze zásadních výhod, které hovoří právě pro akrylátové vany TEiKO. Další výhodou pro akrylátové vany TEiKO je jejich montážní variabilita. Všechny vany umožňují montáž nezávisle na další práci obkladačů,
a také proto není nutné akrylátové vany TEiKO vždy obezdívat, zazdívat a obkládat. Stačí jen použít dodávané krycí panely, montážní lišty a jiné doplňky usnadňující práci.

Podhlavník, madla a panely k vaně nejsou součástí dodávky. V případě zájmu je třeba zvlášť objednat.

 
Více o výrobku na stánkách výrobce

Doplňkové parametry

Kategorie: Obdelníkové
Záruka: 10 let
.Délka (cm): 160
Šířka (cm): 75
´Tvar: Obdelníková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: