Thermal Trend KDO-E 450/960 elektrický topný žebřík oblý, 300W

Kód: KDO-E 450/960
Tip
Neohodnoceno
Značka: Thermal Trend
2 998 Kč –25 %
thermal kdo e 450 960
2 998 Kč –25 % 2 251 Kč
Skladem

Thermal Trend KDO-E elektrický topný žebřík oblý, rozměr 45x96 cm, 300W. Je naplněn nemrznoucí kapalinou a obsahuje topnou tyč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrické topné žebříky jsou nejpoužívanějším doplňkovým topidlem mezi koupelnovými radiátory. Elegantní a subtilní vzhled nepůsobí v interiéru nijak rušivě a radiátory současně poskytují funkci praktického sušáku i zdroje tepla pro komfortí a příjemné klima ve Vaší koupelně.

Radiátory řady K-E/KDO-E jsou standardně dodávány s povrchovou úpravou bílé komaxitové barvy a jsou plněna nemrznoucí směsí do -5°C. Kroucená přívodní šňůra délky 1m (rozvinutá 3,5m) je opatřena vidlicí. Konzoly pro zavěšení tělesa jsou součástí balení. 
Radiátory jsou osazeny nerezovými otopnými tyčemi, osazené teplným omezovačem nastaveným na 85°C (maximální teplota média v tělese) a pojistkou. Radiátory jsou plněny speciální kapalinou s bodem tuhnutí -5°C.

Elektrický radiátor o rozměru 450x960 mm. Radiátor je oblý, v bílé barvě, naplněný nemrznoucí směsí do -5°C, opatřený elektrickou topnou tyčí o příkonu 300W, kabelem a vidlicí do zásuvky. Radiátor není vybaven termostatem prostorové teploty – doporučujeme použít termostat s časovačem TZ63.

Trubkové el. radiátory jsou vhodné pro vytápění koupelen či chodeb, kde působí jako estetický i funkční doplněk. Radiátory jsou vyrobeny z uhlíkové oceli o průměru trubek 20 mm. Na povrch je nanesena termoreaktivní prášková barva, která se svými vlastnostmi nejlépe přizpůsobuje teplotním rozdílům vzniklým při zahřátí. 

Elektrické krytí: IP65

Elektrické radiátory od Thermal Trend jsou určeny do jakéhokoliv prostředí. Slouží k vytápění koupelen, chodeb i jiných místností, sušení ručníků v prostorách koupelen, WC, fitness, bazénů atd. V koupelnách je lze umístit ve všech zónách, s elektrickým zapojením poté v zónách 2 a 3 viz. obrázek níže . Elektrický provoz zajišťuje nahřáté ručníky a teplé prostory po celý rok při vysoké energetické účinnosti.

Technické údaje:

Standardní stavební hloubka B

90 – 160 mm

Připojovací závity

G 1/2" vnitřní

Maximální provozní teplota

110°C

Maximální provozní přetlak

1,0 MPa

Zkušební přetlak

1,5 MPa

Tepelný výkon dle EN 442

 

Výška H [mm]

 

960

Délka L [mm]

 

450

Rozteč závitů [mm]

408

 

 

 

Teplotní exponent n [-]

1,25

Vodní objem n [l]

4,53

Doporučený 
příkon el. těl. [W]

300

 

 

           

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické topné žebříky
Záruka: 5 let
Hmotnost: 8 kg
Šířka (cm): 45
.Výška (cm): 96
´Tvar: Oblý
Materiál: Ocel
Barva: Bílá
Příkon el. topné tyče: 300W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: