Thermal Trend Termostat TZ 33

Kód: TZ 33
Neohodnoceno
Značka: Thermal Trend
690 Kč
Skladem

Thermal Trend Termostat TZ 33

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thermal Trend Termostat TZ 33

 

Použití a funkce termostatu

  • Je vhodný ke spínání jednofázového elektrického topného zařízení s max. spínací zátěží 16 A
  • Termostat zapíná a vypíná topné zařízení podle požadované a aktuální teploty v místnosti (vytápění na zvolenou teplotu v rozsahu 5 až 35 ° C)
  • Snadné nastavení pomocí otočného ovladače
  • LCD displej zobrazuje okolní teplotu
  • Signalizace sepnutí je indikována symbolem blikajícího teploměru na displeji a rozsvícením zelené LED

Technické parametry

Typ TZ 33
Napájení 230 V ~ / 50 Hz
Spínací zátěž 16 (3) A
Spínací diference 0,5 °C
Pracovní teplota 0 – 45 °C
Nastavení teploty termostatu 5 – 35 °C s krokem 0,5°C
Provozní vlhkost 5-90% (prostředí bez kondenzace)
Krytí IP 20
Skladovací teplota 0 až 50 °C

 

Elektrické radiátory od Thermal Trend jsou určeny do jakéhokoliv prostředí. Slouží k vytápění koupelen, chodeb i jiných místností, sušení ručníků v prostorách koupelen, WC, fitness, bazénů atd. V koupelnách je lze umístit ve všech zónách, s elektrickým zapojením poté v zónách 2 a 3 viz. obrázek níže . Elektrický provoz zajišťuje nahřáté ručníky a teplé prostory po celý rok při vysoké energetické účinnosti.

 

 

  

Umístění termostatu

V případě použití zásuvkového termostatu TZ 33 v koupelnách nebo v místnostech s umývacími prostory, je možné jej umístit pouze do pevné zásuvky s proudovým chráničem se jmenovitým vybavovacím residuálním proudem nepřesahujícím 30mA, která je umístěna v zóně 3.

Popis a nastavení termostatu

Po zapnutí termostatu TZ33 (zastrčení do zásuvky) se na displeji termostatu zobrazí teplota okolí termostatu a symbol teploměru.
Symbol teploměru svítí nepřerušovaně v případě, že je na otočném ovladači zvolena teplota nižší, než je změřená teplota okolí. V případě zvolené vyšší teploty symbol teploměru bliká a po několika sekundách je sepnuto topné zařízení. Sepnutí je indikováno rozsvícením zelené LED.
Termostat spíná či vypíná topné zařízení tak, aby teplota v místnosti dosáhla hodnoty zvolené otočným ovladačem. Jinou hodnotu teploty nastavíme otáčením ovladače termostatu (po směru hodinových ručiček hodnotu zvyšujeme, proti směru snižujeme). Při změně nastavené teploty se na displeji rozsvítí symbol „ruka“ a je současně zobrazována nastavovaná teplota v rozsahu 5 – 35 °C s krokem 0,5 °C. Po několika vteřinách nečinnosti zmizí symbol „ruka“ a hodnota nastavované teploty. Displej opět zobrazuje teplotu okolí termostatu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Termostaty k žebříkům
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: